Loading
section heading

Повелете посетет го нашиот салон за убавина, а воедно користете квалитетни услуги, кои наизмерно и посветено ви ги нуди нашиот тим

Повелете и уверете се во нашата грижа и професионалност. Ве очекуваме.

Manikir

Маникир

Маникир

Дозволете ние да се погрижиме за естетскиот изглед на вашите нокти.

Manikir

Педикир

Педикир

Негата на кожата и ноктите на нозете, доверете ни ја нам и ке бидете воодушевени од резултатите.

Depilacija

Депилации

Депилации

Убаво депилираната кожа е една од главните преокупации на секоја девојка која сака да изгледа убаво и неодоливо.

Luxury Spa

Масажи

Масажи

По тешкиот и напорен ден, дозволете си опуштање за вас и вашето тело, тоа е она што вашето тело го заслужува.

Заштеди на време, погледни ги нашите слободни термини и закажете го терминот кој најмногу ви одговара

section heading

Нашите услуги

Погледнете ги деталите услугите кои ги нудиме.

Manikir

Маникир

Маникир претставува нега на кожата, прстите и ноктите на рацете,ги нудиме сите видови на маникир со гелни нокти.

Педикир Pedikir

Педикир

педикир претставува нега на кожата и ноктите на нозете, притоа отстранување на сувата кожа, деформирани нокти и жуљеви со различни козметички средства и соодветен алат и прибор за работа.

Maderoterapija

Мадеротерапија

Мадеротерапија е антицелулитна масажа која буквално ги измазнува нерамнините, го редуцира целулитот и со помош на мадеротерапија се обликува телото.

images4

Релакс масажи

Релакс масажа е токму онаа што и нејзиното име го кажува. опуштете го вашето тело од напорниот ден со најпопуларната масажа за таа цел.

images5

Антицелуцлитни масажи

Антицелулитна масажа е најефикасна метода за отстранување на целулит од телото. се пристапува со рачна масажа која покажува најбрзи резултати за уништување на целулит.

images6

Шеќерната депилација

Шеќерната депилација е стар природен метод за отстранување на непосакуваните влакненца по телото. Нежна е за кожата, а предизвикува помалку болка и иритација во споредба со депилацијата со обичен восок.

images7

Восочна депилација

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use.

Контактирајте не за сите дополнителни информации

Информации 078 512 503

section heading

Брендови со кои работиме

Ние се грижиме секој продукт кој го употребуваме во нашата работа да е безбеден, тестиран и да не е штетен за вашето здравје.

client
client
client
client
client
client